Second hand ? Ano nebo ne?

Luxus ze second handu

Nakupujete rádi v second handu? Nebo Vám naskočí při vyslovení slova second hand husí kůže?

Patříte také k těm, kdo second hand odsuzuje a v životě by tam nic nekoupil? Pak si přečtěte, několik důvodů, proč alespoň do některého nakouknout.

Už jsou dávno pryč doby, kdy second hand bylo místo, kde se ve velkých drátěných koších vršily hromady  hadříků. Sice značkových, ale zato velmi otahaných  i špinavých . A najít v nich pěkný kousek oblečení bylo téměř nemožné. A přece se nakupovalo, bylo to přece „značkové oblečení“a za pár kaček. Dnes se samozřejmě i takové obchody a hrabárny najdou, ale je to spíše vyjímka.  Ve většině případů se dnešní second hand moc neliší od běžného obchodu s novým oblečením. Množství přehledně uspořádaných ramínek, se spoustou hezky vyžehleného oblečení. Většinou i podle druhu, velikosti či barvy  seřazeného.

5 důvodů, proč second hand navštívit

– Značka

Oblečení prodává značka. Značkového oblečení najdete v secondhandech opravdu mnoho. Značky Next, Burberry, Reebok, Adidas, O’Neill, Ralph Lauren, a další nejsou vyjímkou. Když budete mít štěstí, určitě některou prestižní značku objevíte.

– Kvalita

Je samozřejmé, že se značkou jde ruku v ruce kvalita. U značkového oblečení je kladen důraz na kvalitu, tak že i když mírně obnošené, je i tak oblečení daleko kvalitnější, než oblečení z tržnic.

– Výběr

V second handu najdete opravdu obrovský výběr oblečení. Můžete si pro outfit svůj, nebo svého dítěte, vybrat z široké nabídky opravdu originální kousky a je malá pravděpodobnost, že se ve Vaší ulici sejdete s kamarádkou, která bude mít na sobě to samé oblečení jako Vy, nebo Vaše dítě.

– Cena

Značkové oblečení je z principu drahé, protože se platí za značku. Vy ale můžete mít stejné značkové oblečení a ještě za zlomek ceny. V dnešní době toto není bezvýznamný argument. Ceny stále rostou i u nového oblečení. A ceny nového dětského oblečení jsou opravdu vysoké, na to, že děti rychle rostou a během pár měsíců jim je vše malé. Spousta maminek dětské oblečení řeší tímto způsobem. Second hand se pro děti opravdu vyplatí.               Nakoukněte do některého internetového second handu. Nabízejí pro miminka a malé děti  kvalitní oblečky.

-Euforie

V neposlední řadě stojí za zmínku i euforie a adrenalin, z nákupu kvalitních a značkových kousků, které pořídíte za zlomek ceny nového oblečení. Navíc se odreagujete od běžných starostí a přijdete na jiné myšlenky. Ani nemusíte mít špatné svědomí, z toho, že jste utratili spoustu peněz.

Foto : Pixabay

Zanechte komentář