Jste plně zaměstnaná rodinou? I tak nezapomínejte na jejího čtyřnohého člena!

Každý den se na vás valí povinnosti nejen v práci, ale také doma. Snažíte se udržet domácnost v čistotě, splnit všechny úkoly v práci a postarat se o nenasytné děti a manžela? Přes všechny tyto úkoly možná zapomínáte na čtyřnohého člena rodiny a jeho potřeby!

Pořídili jste si s partnerem pejska ještě před příchodem dětí? Tehdy byla starost o něj hračka, dnes se však situace trochu změnila a váš čtyřnohý miláček se musí o vaši péči dělit s dětmi.

Je pochopitelné, že vaše pozornost se zaměřuje především na potřeby dětí, a tak se musí psí mazel vyrovnat s tím, že ne vždy bude mít v misce své krmivo, protože, kdo má stále myslet na to, že je třeba koupit nový pytel granulí? Holt se spokojí se stejnou večeří jako máte vy!

Skutečně si toto myslíte? 

Správná péče o psa – i s dětmi to jde!

I když se zdá, že už vám nezbývá ani chvilka času, opak může být pravdou. Zkuste svůj denní harmonogram trochu pozměnit, stačí přesunout pár aktivit nebo je zcela vynechat a hned vznikne alespoň pár minut na to, vybrat oblíbené psí konzervy a objednat je.

Bez čeho se pejsek neobejde?

Každý psí miláček potřebuje především pohyb!

A nejen on, také děti a vy se můžete více hýbat! Proto se zvedněte od počítače nebo televize a vyražte na hromadnou procházku. Během pobytu venku můžete své děti přezkoušet z naučených slovíček cizího jazyka nebo probrat jejich plány, radosti či trápení. Venčení pejska zkuste zpestřit hrou na schovávanou nebo honěnou. Uvidíte, jak se budou bavit děti i váš psí přítel.

Pravidelný stravovací režim a hodnotnou stravu

Možná, že vy se v jídle odbýváte a jíte polotovary a hotová jídla, to ovšem neznamená, že takto musí trpět i váš pes. Dopřejte mu kvalitní granule, které zajistí přísun důležitých látek a tedy jeho celkové zdraví. Tvorba objednávky v e-shopu mujmazlik.cz trvá pár minut a navíc máte možnost výběru z široké nabídky!

Hračku na zabavení! 

Je váš čtyřnohý přítel přes den doma sám? Pokud mají vaše boty vydržet ve zdraví, je třeba pejskovi pořídit hračku, která jej po dobu vaší nepřítomnosti zabaví. Prohledejte nabídku specializovaných obchodů, uvidíte, kolik možností nákupu máte!