Syn “ajťák“? Poradíme, který levný dárek mu udělá radost!

Je váš syn blázen do počítačů a nejnovější techniky? Prozradíme vám, čím mu udělat radost a nezničit přitom rodinný rozpočet!

Dnešní teenegeři mají neustále po ruce nějakou tu chytrou věcičku. Může jít o tablet, chytrý telefon nebo notebook. Pokud i vy doma máte puberťáka-ajťáka, pak není třeba více vysvětlovat.

Komunikace s ním probíhá po většinu času tak, že on má nos přilepený k displeji či obrazovce a mluví řečí, kterou nejste schopna rozkódovat. Jak tedy máte zjistit, čím mu udělat na Vánoce radost?

Jak na syna ajťáka?

Ani se nesnažte porozumět virtuálnímu světu, ve kterém si váš dospívající potomek tolik lebedí. Jeho zájmy pro vás jsou i nadále budou španělskou vesnicí, i tak však nevzdávejte své šance na zakoupení vhodného dárku k Vánocům. Dáme vám tip na levné dárky, které potěší každého ajťáka!

Nedostatek financí?

Touží váš syn po nejnovějších technických modelech počítačů, mobilních telefonů i tabletů? Vy si však takto drahé dárky dovolit nemůžete? Zahoďte výčitky za hlavu, vaše dospívající dítě si přeci může zařídit brigádu a na vysněnou techniku si ušetřit. Mnoho mladých ajťáků si navíc dokáže vydělat peníze právě svými technickými znalostmi. Možná byste se divila, kolik toho už váš syn zvládá, a jak dobře to umí ve světě internetu prodat.

Co tedy koupit?

Móda mu nic neříká? I když si myslíte, že váš teeneger nezná pojem móda, pak vás vyvedeme z omylu. Lidé, kteří, jak se okolí zdá, nedělají nic jiného než sedí u počítače, mají také smysl pro módní trendy. Oblečení pro ajťáky ale nekoupíte ve svém oblíbeném obchodním centru, jde o speciální trička/mikiny, které v sobě nese určité prvky.

Oblečení s potiskem

Pokud chcete zabodovat, pak pořiďte tričko s potiskem ajťáckého humoru. Vy vtipu neporozumíte, ale váš syn v něm bude za hvězdu. Chcete si vysloužit nadšené “Díky mami!“? Navštivte speciální e-shop geekworld.cz, který nabízí módu pro ajťáky všech věkových kategorií. Můžete zde tak nakoupit nejen pro své děti, ale také pro manžela či partnera.

ajtak-1

Pro vás nepochopitelný nápis, pro něj super vtip!

Bez batohu ani ránu!

Teenegeři mají snad batohy k zádům přišité, nosí je všude a vždy! Využijte letošních Vánoc pro nákup nového batohu. Ne jen ovšem jen tak obyčejného, získejte si své dospívající děti nákupem pixel batohu, který je aktuálně hitem!

ajtak-2