Interaktivní a edukativní hračky baví všechny děti

Vzdělávání hrou je skvělá činnost. Během dlouhých chvil při hraní, které děti navíc náramně baví, je můžete nenásilnou formou naučit ledačemu. Maličké děti se díky interaktivním hračkám učí mluvit, zlepšují svou jemnou i hrubou motoriku, učí se poznávat barvy, ale i chodit, nebo třeba zpívat. Ani větší děti nezůstávají stranou. Např. kuličkodráhy, které si musí složit tak, aby jim kulička správně drahou putovala nebo jiné, je baví, a přitom rozvíjí jejich logické myšlení i manuální zručnost. Možností, čím učit i bavit děti najednou, je velmi mnoho.

Miminka milují zvuky a světla

Malým dětem uděláte velkou radost vším, co bliká, hraje, vrní, pohybuje se, dítko odmění melodií, když něco udělá správně a podobně. A právě tohle umí interaktivní hračky. Chlapečci batolátka mají rádi interaktivní volanty, které jim simulují jízdu v autě, jak ji znají z pohledu na tátu řídícího v autě.

Holčičky i kluci mají rádi zatloukání kuliček nebo špalků plastovým kladívkem. Kulička se může skoulet do důlku na konci dráhy, špalíčky mohou po zatlučení cinknout, zahrát melodii a podobně. I interaktivní karaoke pro děti baví holčičky i kluky.

Edukativní hračky pomáhají v rozvoji vašich dětí

Pro větší děti jsou určeny edukativní hračky, které rozvíjí jejich tvořivost, zájem o určité odvětví, zdokonalují si s jejich pomocí svou představivost, fantazii, ale také logické myšlení, učí se nové věci a mnohé jiné. To vše samozřejmě tak, že je to baví.

Holčičkám můžete koupit např. kreativní skládačku, díky níž si budou doplňovat do barevných polí správné barevné „pecičky“. Anebo společenskou hru „Operace: Mazlíček“, v níž se budou starat o svého čtyřnohého kamaráda.

Kluky i holky potěší dalekohled pro noční vidění, sety pro zábavné pokusy, mikroskop nebo třeba simulace výbuchu sopky.

Kluky překvapte setem pro malého detektiva, solární stavebnicí „Buldozer“ nebo třeba edukativní stavebnicí „Rádio“. Malé stavitele a elektroniky tím určitě nadchnete.

Vybírejte hračky podle věku i pohlaví vašich dětí. Zaručeně jim tak koupíte zábavu, které je bude bavit po dlouhé hodiny. A pokud jim budete dělat společnost, budou se s hračkami hrát o to raději.

Zanechte komentář