Potřebujete zregenerovat řasy a obočí? Použijte ricinový olej

Většina žen touží po krásných řasách, které jsou znakem krásy a zlepšují její vzhled. Stejně tak upravené obočí. Málokdo ví, že vám k tomu může dopomoci ricinový olej.

Existuje celá řada důvodů, proč je potřeba posilovat řasy – infekce, dermatitida, toxiny ve vzduchu. To vše ovlivňuje naše zdraví a s tím související vzhled.

Ricinový olej má řadu přínosů – obsahuje celou řadu živin, pomáhá hydratovat pokožku kolem očí a vytváří tak ideální prostředí pro růst řas. Navíc má antimikrobiální vlastnosti, které také působí na řasy pozitivně.

Výhody ricinového oleje pro řasy a obočí

Rostlinný olej obsahuje velké množství živin a minerálů, které vyživují a posilují řasy i obočí.

Ricinový olej obsahuje vysoké množství kyseliny ricinolejové, ve skutečnosti tvoří tato mastná kyselina přibližně 90% objemu. Jedná se o jedinečnou mastnou kyselinu, která má mnoho výhod pro vaše vlasy, řasy a obočí.

  • Protizánětlivé vlastnosti ricinového oleje zlepšují pokožku okolo obočí a očních víček. To může pomoci snížit zánětlivé kožní reakce, které mohou způsobit ztrátu řas nebo zeslabení obočí.
  • Ricinový olej je antimikrobiální, může pomoci v boji proti kožní infekci, která způsobuje ztrátu řas či obočí.
  • Také antioxidační vlastnosti ricinového oleje pomáhají zbavit kůži a víčka volných radikálů.
  • Je bohatý na minerály a vitamíny.

Jak používat ricinový olej pro regeneraci řas

Rostlinný olej může hodně zlepšit kvalitu vašich řas a stimulovat růst řas. Když pravidelně používáte ricinový olej na řasy, zjistíte, že brzy budou vypadat krásně a přirozeně.

Nejlepší způsob, jak aplikovat ricinový olej na růst dokonalých řas, je použít kartáček na oční linky a aplikovat ho přímo na spodní část vašich řas. Pamatujte, že ricinový olej je poměrně silný a budete potřebovat pouze malé množství na každém víčku. Rovněž se vyvarujte aplikaci do očí, může způsobit jejich podráždění.

Jak aplikovat ricinový olej na řasy:

  1. Než jdete spát, očistěte si obličej a odstraňte veškerý make-up, maskaru a oční linky jemným odstraňovačem make-upu.
  2. Naneste malé množství studeného lisovaného organického ricinového oleje na konec štětce na oční linky nebo kartáček od řasenky.
  3. Pečlivě aplikujte ricinový olej na řasy.
  4. Nejlepších výsledků dosáhnete přes noc.
  5. Ráno opatrně odstraňte ricinový olej pomocí odstraňovače make-upu.
  6. Opakujte každý den, dokud nemáte silné krásné řasy.

Nezapomeňte, že to bude trvat nějakou dobu a je potřeba mít trpělivost, než si všimnete výsledků. Nicméně při pravidelném používání vám ricinový olej dodá krásné a pevné řasy.

Zanechte komentář