Kdy se pochlubit, že jste těhotná?

Právě jste zjistila, že vám pod srdíčkem roste nový život! Budete s touto novinkou dělat tajnosti nebo ji ihned vykřičíte do světa? Zjistěte, co všechno ovlivňuje rozhodnutí, zda a kdy se s těhotenstvím svému okolí pochlubit!

Ať jste ten typ, který neudrží nic dlouho pod pokličkou nebo vám nedělá problém udržet zprávu v tajnosti po celé týdny, existují okolnosti, které prozrazení vašeho stavu buďto pozdrží nebo naopak urychlí.

Kdy těhotenství prozradit?

 

1. Pověrčivost

Tři měsíce a až poté s pravdou ven, tak přemýšlí pověrčivé maminky, které tak chtějí předejít hrozbě zakřiknutí a následnému samovolnému potratu.

 

2. Náročná práce

V případě, že je vaše práce stresová nebo fyzicky náročná je třeba své kolegy i zaměstnavatele informovat o vašem stavu očekávání. Je důležité, aby na váš stav braly ohledy již od prvních dnů těhotenství.

 

3. Samovolný potrat

3 měsíční doufání, že nedojde k samovolnému potratu vede k tomu, že většin maminek drží těhotenství v tajnosti. Chtějí se tak vyhnout následnému vysvětlování svému okolí.

 

4. Lékařské potvrzení

Pozitivní výsledky všech testů a vyšetření vedou k tomu, aby se maminky odhodlaly těhotenství prozradit.

 

Trendy způsob prozrazení svého očekávání

V dnešním světě jsou sociální sítě tou nejčastější cestou, jak svému okolí o těhotenství říci. Mnohým ženám to přijde, jako ta nejlepší možná cesta, jak sdělit proč už nebudou chodit na víno nebo do posilovny.

Kdy a jakým způsobem půjdete s pravdou ven vy?