Který briliantový šperk zvolit na významnou společenskou událost?

Pokud se chystáme na společenský ples, kde bude pozvána jen ta nejznámější smetánka, nebo jdeme na jinou významnou událost, jako třeba obchodní jednání, ale i v případě, že nás čeká svatba nebo křtiny, můžeme vždy sáhnout po briliantových špercích. Hodí se na každou důležitou událost, stačí jen vybrat ten správný dle toho, jaké oblečení si v daný den budeme chtít obléknout.

Honosně zdobené briliantové šperky

Když se podíváte na briliantové šperky, najdete mezi nimi typy jednouché, elegantní, precizně zpracované, ale i honosně zdobené, nádherné, které nezůstanou bez povšimnutí ani mezi stovkami hostů. Jednoduše, kdo se na vás podívá, váš šperk nepřehlédne. Kdy se ale hodí vynést bohatě zdobený šperk, a kdy sáhnout spíš po tom střídmějším, přesto překrásném?

Jestliže jsou šaty střídmé, strohé, jednoduché, tvoří je jeden druh látky, jsou vypasované, sahají vám až ke kotníkům, mají tříčtvrteční rukáv a stojáček až ke krku, můžete zdobit brilantovými prsteny, náramky i brilantovými náušnicemi. Kupříkladu ale briliantové zásnubní prsteny se hodí k jakémukoli oblečení.

A právě u střídmých šatů sáhněte po honosně zdobených špercích, které rozzáří celý outfit, přestože budou šaty „jen“ jednoduché, černé nebo třeba modré. Šperky vás udělají neodolatelnou a vy, jako celek, budete kouzelná. Nezapomeňte volit i jednoduché střevíce, aby se šperky s obuví „nebily“.

Jednoduché briliantové šperky

Jestliže budou vaše šaty bohatě zdobeny, kupříkladu flitry, vyšívané lesklou přízí, kamínky, korálky, nebo budou tvořeny více druhy látek, jako např. saténem, krajkou, semišem a podobně, vždy je lepší k takovému oblečení volit briliantový šperk jednoduchý. Např. zlatý řetízek s briliantovým přívěškem ve tvaru slzičky, kruhu atd.

Krásné šperky si zaslouží každá žena. Kupte si ty briliantové sama, nebo si o ně řekněte „Ježíškovi“. Je to zároveň skvělá investice, která se bude posouvat z generace na generaci.

Zanechte komentář