Děti už máte, přesto až nyní plánujete svatbu? Připravte se na kompromisy!

Malé holčičky v princeznovských šatičkách, chlapečci v rozkošných oblecích. Zdá se, že svatba s dětmi je roztomilá záležitost, ale pravdou je, že je to více než náročné!

Před tím, než začnete cokoliv zařizovat, se připravte na to, že svatba s dětmi není stejná jako ta bez nich. Jde o dvě odlišné události. Vzájemné ‘’ANO’’ si sice se svým partnerem řeknete a snubní prsteny předáte, ale jinak je vše podřizováno ne novomanželům, ale právě dětem! Zjistěte, které kroky přípravy neopomenout!

Příprava svatby s dětmi

Snubní prsteny

Jediné v čem nebudete muset dělat kompromisy je pořízení snubních prstýnků, proto si tento nákup řádně užijte. Nedržte se u zdi, zpečetěním vaší lásky by měl být prstýnek krásný i kvalitní.

Nechte se učarovat různými možnosti tónů zlata, povrchové úpravy a velikostí briliantu. Vyberte si šperk, který budete ráda nosit po celý zbytek života!

Zábava pro děti

Celý den bude náročný pro vás i vaše děti. Zatímco vy však budete svou únavu zvládat až do konce dne, u vašich potomků se projeví únava náladovostí a zlobením. Mějte proto přichystané místo, kam si budou moci jít děti odpočinout či si jít vyhrát. Skákací hrad nebo kouzelnické představení děti zabaví a vy se tak budete moci věnovat jiným věcem – především tedy sobě a svému manželovi!

Užít si svatby s dětmi, aniž by vás bolela hlava? Jde to!

Dětské menu

Další věcí, kterou nepodceňte je výběr dětského jídla. Malé strávníky neoslovíte knedlíky se svíčkovou! Objednejte jim speciální dětské menu, které s chutí sní!

S výběrem jídla také souvisí restaurační zařízení, je v jeho zázemí také dětský koutek? Měl by být!

Svatba s dětmi může být pestrá i zábavná! Stačí jen myslet na pár maličkostí!