Skvělá pomůcka pro maminky- to je taška na kočárek

Každá maminka potřebuje na vycházku či výlet celou řadu drobností. Kam je však naskládat, aby byly všechny po ruce? Potřebujeme nějakou univerzální tašku – na kočárek, na madlo, na rukojeť nebo třeba přebalovací.

Tolik pojmenování pro jednu užitečnou pomůcku, která má nepřeberné možnosti využití. Jak ale vybrat tu správnou? Na výběr je hned z několika různých druhů.

Jednoduchá přebalovací taška

Tato taška mívá většinou pouze jednu kapsu a žádné dělící příčky. Hodí se spíše pro několik drobností. Dobře se udržuje.

Prostorná přebalovací taška

Tato taška má dělené přihrádky a větší množství kapes. Některé lze zavřít zipem nebo drukem. Najdeme v ní i poutka nebo pružné gumy, do kterých lze umístit lahev. Někdy bývá její součástí omyvatelná a nepromokavá přebalovací podložka a uzavíratelný sáček na špinavé plenky či termoobal na lahev.

V nabídce je i celá řada barev. Určitě vyberete takovou, která se k vašemu kočárku bude hodit. Některé typy lze používat i jako klasickou kabelku pro běžné nošení.

Vak na rukojeť

Tento typ je vhodný především na kočárky typu golfek nebo kočárky hluboké sportovní. Také je můžete zavěsit na sedačku auta či postýlku. Kromě většího prostoru obvykle mívá i menší zapínatelnou kapsu.

Organizéry

Jsou to malé úložné tašky, které, oproti těm standardním taškám, bývají mělčí a zavěšují se těsně pod rukojeť kočárku.

Najdeme v nich více menších kapes, které slouží spíše na drobnosti (malá lahvička, klíče, kapesníčky, mobil). Dají se přichytit pomocí úchytů nebo popruhem, který slouží zároveň i na nošení.

 

Tašky na kočárek snadno a rychle upevníte na jakýkoli typ kočárku, některé jsou vhodné i na nošení v ruce nebo přes rameno a nahradí tak vaši klasickou kabelku. Jsou navíc prostornější, takže do nich naskládáte všechny potřebné maličkosti, které budete na výlet či vycházku potřebovat.

Zanechte komentář