Tiskněte levně díky levným tonerům

Máte každodenně spoustu dokumentů k tisku a starosti vám dělá útrata za tisk? I když jste nutnost tisku skutečně zredukovali na minimu, jste velkou společností a náklady na tištění jsou stále vysoké? Možná jste rodina, která má tři děti školou povinné, které potřebují do školy velmi často vytisknout nové učivo, obrázky, úkoly… a tisk vám „leze“ nepříjemně „do peněz“. Pro všechny jsou tady naštěstí levné, přesto kvalitní tonery.

Vydejte se do spolehlivého e-shopu

Chcete-li si pořídit levné tonery, stačí podívat se na webovou stránku naplne-do-tlaciarni.sk. Vyhledávání požadované náplně, toneru nebo cartridge je naprosto jednoduché. Uprostřed hlavní stránky nahoře najdete šedé pole vyhledávače, do něhož stačí napsat název nebo číslo náplně, případně tiskárny. Ihned se vám zobrazí vyhovující sortiment. A pokud by se vám náhodou nepodařilo najít to, co potřebujete, stačí kontaktovat pracovníky e-shopu a ti vám doporučí vhodnou alternativu.

Obchod Soft-Tech s.r.o. sídlí v Stropkově, a jeho hlavním cílem je lidem i firmám nabídnout alternativní laserové tonery, inkoustové náplně, cartridge a kompletní sortiment pro použití v laserových a inkoustových tiskárnách nebo kopírovacích strojích. Zároveň dbá na to, aby byla kvalita zboží srovnatelná s originálním materiálem.

Vyberte si tonery mnoha značek

Z bohaté nabídky e-shopu můžete vybírat to správné zboží pro mnoho tiskáren. Někdo zvolí tonery OKI, jiný potřebuje tonery Samsung, Ricoh, Kyoera, Canon, Brother, Sharp nebo třeba Philips.

Pokud nakoupíte za více než 20 euro, dostanete k vaší objednávce dárek zdarma. V případě, že bude cena objednávky nad 80 euro, získáte dopravu zdarma. V případě, že by se náhodou stalo, že vám zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 14 dní a e-shop vám vrátí peníze.

Nezbývá, než se podívat na naplne-do-tlaciarni.sk a vybrat si zboží za skvělou cenu ve skvělé kvalitě.

Zanechte komentář