Co dělat, když děti nejsou doma?

Své děti milujete nejvíce ze všech, celý život o ně pečujete, trávíte s nimi každou volnou chvíli. Děti jsou pro mámu to nejcennější, přesto když jedou k babičce, na několika denní výlet se školou nebo ke kamarádům, vás zaplaví vlna euforie z nově nabyté svobody. Poradíme, vám, jak cenné chvíle o samotě užít na maximum!

Když jsou děti pryč, je třeba začít dělat to, co s nimi dovolit nemůžete!

10 věcí, které dělat, když jsou děti z domu

1. Zaposlouchejte se do toho ticha

Pohodlně se usaďte a poslouchejte. Že nic neslyšíte? No právě! To ticho je tak skvělé, uklidňující i blahodárné. Neslyšíte žádné dětské hádky, pláč, prosby o sladkost. Doma jste jen vy a to dokonalé ticho.

2.Užijte si dlouhý a ničím nerušený spánek

Běžte spát, kdy chcete a vstávejte, až budete vyspaná do růžova. Užívejte si toho, že není třeba dělat snídani, žádné nepříjemné budíčky v půl šesté ráno vás čekat nebudou. Prostě se jen povalujte a mazlete pod peřinou.

3. Vařte si, na co máte chuť

Když nemusíte řešit, co by vašim potomkům nejvíce chutnalo, lze si uvařit cokoliv, co máte ráda. Třeba pikantní kari s rýží nebo tatarák.

sama-doma-1

Užijte si dny bez dětí! Načerpejte novou energii!

4. Žádný úklid? Ano!

Hadr na podlahu ani vysavač nemusíte brát vůbec do ruky. Jakmile jsou děti z domu, zmizí všechen ten nepořádek v podobě rozházených hraček, vylitých čajů a sladkých limonád nebo rozšlapaných sušenek.

5. Buďte sexy kus a ne praktická máma

nahlédněte do zadní části šatníku, kde je zastrčené již dlouho nepoužité sexy oblečení. Bez děti nemusíte myslet na to, že upnuté šaty, vysoké podpatky nebo velké výstřihy nejsou zrovna praktické. Můžete se obléct, jak chcete, a v případě, že nic sexy zrovna nemáte, neváhejte zajít do obchodu a užít si toho skvělého pocitu, být zase sexy kus, po němž se muži otáčejí.

6. Program zacílený na sebe

Kvůli dětem své potřeby šidíte? Nyní je čas to napravit, jděte ke kadeřnici, na masáž, manikůru, pedikůru. Také si běžte poklábosit se svými kamarádkami bez dětí a zjistěte kdo, s kým, kdy apod.

7. Milujte se hlasitě a všude

Žádné tajné milování pod peřinou, ale pěkně hlasitý sex v kuchyni, na pračce, na schodech, prostě všude, kde vás to jen bude lákat. Vaše dovádění si můžete užít nahlas, riziko přepadnutí od dětí totiž nehrozí. Uslyší vás tak maximálně sousedi.

8. V klidu u knížky nebo televize

Večer můžete strávit nad svou oblíbenou knížkou, seriálem nebo u televizních novin. Nejvytíženější čas večera, kdy děti večeří, koupete je, uspáváte, si můžete užít, jak vás jen napadne.

9. Vzhůru dlouho do noci

Večer nemusíte chodit brzo spár, naopak, ponocujte u filmu, povídáním s partnerem nebo vyražte na párty. Ráno si pak budete moct přispat.

10. Jako správná mamča se těšte na příjezd dětí

Během té pohody si zavzpomínejte, jak vás umí vaše ratolesti rozesmát nebo rozplakat dojetím. Projděte si své nejkrásnější zážitky s nimi a těšte se na ně. S každým uplynulým dnem se budete těšit více, jakmile pak dorazí domů budete nejšťastnější mámou na světě a zároveň i odpočatou!

Co děláte vy, když jsou děti z domu?