Vyzkoušeli jsme zdravé hubnutí s Get Fit Online

S příchodem nového roku jsou spjata předsevzetí, přičemž většina z vás si zřejmě říká, že konečně začne jíst zdravě a hubnout. Avšak během několika týdnů, u někoho i několika dnů, se vše opět vrací do starých zajetých kolejí, což je velká škoda.

Pokud vám chybí dostatečná motivace, vaší pravou rukou se může stát hubnoucí program Get Fit Online, v rámci kterého dostanete jídelníček a cvičební plán ušitý na míru.

Určitě každá máma ví, že zbavit se poporodních špíčků není nic snadného. A pokud kvůli shonu okolo dětí a domácnosti nemáte čas chodit do fitness centra, vůbec nic se neděje, protože budete mít přístup k fitness videím, podle nichž budete cvičit doma, například během toho, co bude ratolest po obědě spát.

Řekla jsem si: „Chci zhubnout!“

Sice mám na krku dvě děti a na starosti chod celého domácnosti, ale i přesto jsem si řekla: „Chci zhubnout ještě nějaké to kilo, které mi zbylo z těhotenství.“ Přece jen s dvojčaty se mi na tělo přilepilo dalších 25 kilogramů a ani rok po porodu nejsem na své původní váze. Při brouzdání po internetu jsem narazila na český projekt Get Fit Online, a tak jsem si řekla, proč to nevyzkoušet. Zpočátku jsem byla trochu skeptická a nevěřila jsem, že by mi něco takového mohlo pomoct v motivaci, nicméně v konečném důsledku jsem nadmíru spokojená. 

Hned na začátku si nastavíte, kolik chcete zhubnout, abyste mohli sledovat, zda máte požadovaný milník na dosah ruky či nikoliv. Pak stačí cvičit podle fitness videí a vařit podle zdravých receptů. Sice teď použiji ostřílenou frázi z teleshoppingů, ale dietní recepty na hubnutí opravdu fungují. Ne nadarmo se říká, že při hubnutí 70 % tvoří strava a zbývajících 30 % je cvičení.

Dostala jsem jídelníček na hubnutí

Pevná vůle mi chybí především ve stravování. Get Fit Online mi nastavil jídelníček na hubnutí, ale já jsem vůbec nevěděla, jak taková jídla připravovat a jak si kontrolovat nutriční hodnoty u jednotlivých porcí. Naštěstí u každého receptu, který portál poskytuje, jsou i nutriční informace, a tak jsem hned věděla, kolik sacharidů, bílkovin a tuků jsem přijala do svého těla.

Pomyslnou třešničkou na dortu jsou nákupní seznamy. Ušetří spoustu času, který byste jinak museli věnovat plánování jídel na celý týden, a ještě i peníze, jelikož nebudete plýtvat surovinami.

Vánoce se blíží, potěšte někoho poukazem

Závěrem bych chtěla upozornit na to, že jsem si všimla na webové stránce Get Fit Online dárkových poukazů. Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, kdo chce začít se zdravým životním stylem, potom mu můžete darovat poukaz na tento hubnoucí program. Více informací najdete zde.

Zanechte komentář