Rozhodnutí, že budete se svou rodinou bydlet v Praze, je jistě správné. Ovšem bude pro vás prospěšné jen v tom případě, že správě vyberete lokalitu a typ bydlení. Máme pro vás inspiraci na výhodné bydlení v novém bytě i v rodinném domě. Při výběru jsme se snažili hledat nízkou cenu ve spojení s lukrativní lokalitou.

1. Projekt Nad Přehradou IV.

Naším prvním tipem jsou nové byty Praha 10, které vzniknou ve velmi atraktivním sousedství lesoparku u Hostivařské přehrady. Developerská společnost Finep zde postaví nový bytový dům, který nabídne 141 moderních bytů. V nabídce budou malé byty o dispozicích 1+kk (od 29 m2). Ty jsou vhodné pro jednotlivce nebo mladé páry. Pokud již máte rodinu, zajímat vás jistě budou velmi prostorné byty 4+kk (do 119 m2). Jedná se o klidnou lokalitu s veškerými vymoženostmi velkoměsta. Potěší blízkost přírody, která vybízí ke sportovním aktivitám. Potěší, že do centra města se pohodlně dostanete jen za několik minut

spravnamamca.cz_finep_cz_01

Byty Praha Hostivař

2. Nádherné rodinné domy

Pokud hledáte rodinný dům, doporučujeme se podívat na prodej rodinných domů Praha v lokalitě Praha 10 a Praha 5. Postaveny byly rodinné domy Štěrboholy II o dispozicích 4+kk. Každý dům má vlastní prostornou zahradu a garáž. Velmi zajímavý je také projekt Rodinné domy Britská čtvrť. V oblíbené lokalitě Praha 5 budou k dispozici rodinné domy 4+kk a 5+kk za rozumnou cenu. Jejich stavba začne již brzy!

spravnamamca.cz_finep_cz_02

Rodinné domy Praha

I družstevní!

Pokud nechcete kupovat byt do osobního vlastnictví, budou se vám zamlouvat tyto nové družstevní byty Praha. Družstevní byty se pyšní moderním pojetím a co je hlavní – velmi příznivou cenou.

Nenechte nic náhodě!

Poptávka po nových bytech i rodinných domech je vysoká. Jestliže jste se rozhodla, že se Praha stane vaším domovem, začněte jednat. Nejdříve si zjistěte možnosti hypotéky. K tomu pomůže například tato hypoteční kalkulačka. Poté si domluvte schůzku a vyberte si byt nebo rodinný dům podle vašich představ

Zanechte komentář