Jste těhotná a přemýšlíte, do čeho svého mrňouska necháte po narození ‘’kakat a čůrat’’? Zjistěte, které plenky jsou těmi NEJ!

Odvážné označení Nejlepší plenky si mohou dovolit plenky značek Naty, Moltex nebo třeba Beaming baby. Jde o jednorázové plenky, které se od klasických jednorázovek značně liší! Zjistěte v čem!

Které plenky zvolit?

V poslední době se v nejednom mateřském magazínu řeší bezpečnost plenek a jejich rozdílné výhody. Dalo by se říci, že více příznivců získaly plenky látkové. Vybrat si mezi bezpečným materiálem nebo jednoduchostí použití? V případě, že stále váháte, pak si přečtěte o nových jednorázových plenkách, které mají jen samá PRO!

plenky-3

Čekáte miminko? Není třeba přemýšlet nad výhodami látkové pleny, zdravé jednorázové plenky Moltex si rychle získají vaší důvěru!

 

To nejlepší pro vaše miminko, vaší peněženku i náš svět!

Jednorázové plenky jsou často zavrhovány z důvodu neekologičnosti a špatnému vlivu na zdraví děťátka. Tyto vlastnosti jsou pravdou pouze u KLASICKÝCH jednorázových plenek!

 

ALE!

Jednorázové zdravé plenky jsou plenkami, které splňují všechny vysoké nároky moderních maminek. Tak především:

Přírodní materiál – Žádné ‘’igelity’’ z ropy! Zdravé plenky jsou vyráběné z velké většiny z přírodních materiálů, které jsou zaručeny certifikacemi. V praxi to znamená minimální použití chemie, žádného chlóru, parfémů, či jiných nevyhovujících látek.

Vnější část plenky je vyrobená z kukuřice, je tedy maximálně prodyšná, čímž zabraňuje vzniku opruzenin, zánětů či přehřívání pohlavních orgánů.

plenky-2

Jednorázové ekoplenky Naty si zamilujete vy i vaše miminko!

Ekologický dopad – Téměř žádný není! Plenky jsou vyrobené z udržitelných zdrojů, které lze následně recyklovat. Rozložitelná doba zdravých plenek se pohybuje okolo 4 let, běžná plena potřebuje na rozklad neuvěřitelných 400 let!

Snadné použití – Rozhodně! Zdravé plenky jsou ukázkou jednoduchého a rychlého použití! Každá maminka ocení, když je plenka ihned nasazená a miminko tak nestihne ani začít brečet. Zdravá plenka má lepící pásky a gumičku, díky kterým vše drží na správném místě. Navíc vydrží jedna plenka až 12 hodin.

plenky-4

Moderní jednorázové plenky Beaming baby jsou šetrné k dětské pokožce.

plenky-1

Přesvědčily vás zdravé ekoplenky?