Které mamče nespadl někdy telefon ne zem? Přes všechny starosti a hlídání malých nezbedů se prostě stane, že mobil spadne a pakliže není chráněn dobrým pouzdrem, hrozí jeho poškození. V případě, že jste investovali do iPhonu, pak je jisté, že o vložené peníze nechcete jen tak přijít. Volte tedy pouzdro, které je pro takto drahý telefon vhodný, z hlediska bezpečnosti i stylu.

Dopřejte si kvalitní výrobek dělaný ručně

Říká se, že mnohé maminky s narozením svých děti přestanou dbát o sebe, svůj šatník, své potřeby. Částečně je to proto, že peníze jsou potřeba jinde a také už není tolik času na nakupování. I z toho důvodu je třeba dbát na kvalitu pořizovaných věcí. S nákupem kvalitního iPhonu to začíná a pořízením koženého pouzdra s doživotní zárukou to pokračuje.

iphone z kuze pouzdro

Nejste tak bohatá, abyste si kupovala levné věci? Pak si nechte udělat na zakázku kožený obal pro iPhone tradiční ruční výrobou.

Na ruční výrobu se dá spolehnout!

Už máte dost laciných produktů dovážených z Číny nebo Turecka, které jsou po čase užívání ihned poškozené? Dopřejte si luxus ruční výroby, kterou nabízí Tomáš Linger. V nabídce najdete produkty vyrobené jeho rukama bez použití strojů.

Ke své práci používá přírodní kůži, která ochrání váš mobil a zajistí také atraktivní design, jehož nemůže strojová výroba nikdy dosáhnout. Jednotlivé stehy jsou pevné a precizně provedené, krásným a kvalitním provedením se budete moct kochat celý život!

pouzdro pro iphone 6 z krokodýlí kůže

Zvolte si barvu i šířku kůže, vyberte si styl pouzdra i barevné provedení šití, získejte kožený obal pro iPhone s doživotní zárukou!

Perfektní dárek, který ocení i muži

Pokud marně přemýšlíte nad vhodným dárkem pro svého manžela nebo tatínka, pak ho jistě překvapíte ručně dělaným obalem na telefon, novou koženou peněženkou nebo obalem na tablet. Ten pocit z výrobku dělaného vám na míru se nic jiného nevyrovná.

peněženka na zakázku v přípravě

Všechny potřebné informace o ruční výrobě Tomáše Lingera najdete na jeho stránkách tomaslinger.cz