Mluvící hračky děti milují – Kocour talking Tom je toho příkladem!

Chcete udělat svému dítěti radost? Pak mu pořiďte mluvícího kocoura Toma, který opakuje každé slovo a je teď dětskou touhou číslo jedna!

Interaktivní hračka v podobě koucoura si získala neuvěřitelnou pozornost dětí díky mobilní aplikaci Talking Tom Cat! Zvířecí hrdina mobilní obrazovky dokáže vše opakovat vtipným hláskem, navíc je možné jej krmit, hladit, uspávat, lechtat nebo mu také jednu ‘’napálit’’.

Já chci Toma do postýlky!

Netrvalo to dlouho a děti brzy začaly chtít Toma skutečného. Chtěly si hrát se skutečným mluvícím kocourem, protože ten virtuální s nimi do postýlky nemohl. A tak vznikl měkkoučký, plyšový mluvící Tom, který po vzoru aplikace také vše opakuje vtipným komiksovým hlasem.

mluvici-hracky-tom

Klikněte na obrázek a kupte mluvící hračku také svému dítěti!

Interaktivní hračka pomáhá dětem zdokonalovat svou řeč!

Pořiďte svému potomkovi interaktivní hračku Talking Tom a sledujte, jak s pomocí plyšového kocoura přichází zdokonalování vyslovování a řeči jako takové. Mluvící koucour opakuje stejné zvuky, slova i věty přesně tak, jak je ‘’slyší’’. Díky tomu si tak vaše dítko poslechne, jak mluví, a to v něm vzbudí touhu mluvit lépe a více.

Mluvící hračku je možno využívat také jako učící pomůcku. V případě, že nechce nejmenší člen rodiny mluvit, můžete si vzít na pomoc kocoura Toma a ten svým opakováním vašich slov ukáže, jak je mluvení zábavné.

Mluvící kocour Tom a pes Ben

V mobilní aplikaci nebyl kocour Tom sám, společníka mu tam dělal mluvící pes Ben, který dělal kocourovi samé lumpárny. Také pejsek získal svou plyšovou podobu, hračka je příjemně měkká a také vše opakuje.

mluvici-hracky-ben

Kliknutím na obrázek získáte možnost koupit mluvícího psa Bena.

Proč koupit mluvící hračku?

  • Procvičí vnímání a zdokonalí mluvu dítěte!
  • Umožňuje pomazlení!
  • A hlavně udělá každému dítku velikou radost!

Interaktivní hračky nakupíte v e-shopu Mluvici-hracky.cz!