Jazyková školka není místo, kde by se děti nudily.

Nároky na vzdělání se v současnosti stále zvyšují. Nikoho dnes ani nepřekvapí, že se děti musí začít učit i v době, kdy si chtějí jenom hrát. Jedním ze základních požadavků pro život, je znát cizí jazyky. Jazyková školka je proto pro ně nejlepší příprava. Děti se zde opravdu nenudí. 

ve školce2

Jazyková školka Praha

Dítě zvládne i několik řečí najednou

Děti si bez problémů zvládnou osvojit i několik jazyků najednou. Není proto třeba čekat, až dítě dosáhne školního věku, ale může se začít jazykově vzdělávat už od jeslí a následně školkového věku. Rodiče mohou začít používat některé cizí výrazy a dětem pak bude jasné, na co se tato slovní spojení využívají a co znamenají. Hodně pomůže i čtení a poslouchání pohádek a různých zajímavých příběhů. Možná, že nemáte tolik času. Možná, že vy žádnou řeč neumíte, nebo se necítíte na to, vyučovat své dítko. Právě pro vás je Jazyková školka ideální řešení.

Například Anglická školka je hodně vyhledávaná. A u rodičů a hlavně u dětí, je velmi oblíbená. Anglický jazyk, jak je všeobecně známo, je celosvětově nejuznávanější jazyk a pro život je to nejlepší základ.  Je jen na vás, jak své dítě do života připravíte. Ale čím dříve s výukou začnete, tím bude pro něj snazší v pozdějším věku v angličtině komunikovat. Výuka probíhá formou hry a děti proto velmi zaujme. Cizí jazyk se tak stane přirozenou součástí jejich života s možností na zajímavé budoucí povolání.

Výuka v jazykových školkách

Výuka v kvalitních jazykových školkách probíhá vždy hravou formou a navíc nechybí ani rodilí mluvčí, kteří ovládají jazyk nejlépe. Jazyková školka v Praze 5  je jedním z příkladů, kde si děti při učení užijí i hodně zábavy. Kromě mluvení v cizí řeči si mohou děti zadovádět v bazénu, navštěvovat hudební kroužek, sportovní gymnastiku nebo jógu. Děti od jednoho roku do sedmi let se nacházejí v moderním interaktivním prostředí, kde je jim nablízku kvalifikovaný personál.

Jazyková školka v Praze 6  nabízí dětem také spoustu zábavy a kvalitní výuku . Děti jsou zde rozděleny do tříd podle věku a podle jejich momentálních znalostí. Pro děti  je to velká výhoda, protože skupinky jsou malé a každému dítěti tak může být věnován dostatek pozornosti. Nechybí zde dětem ani pohybová aktivita.V areálu jazykové školky je k dispozici  vlastní tělocvična nebo zahrádka vybavena multifunkčními herními prvky a pěkná letní terasa.

ve školce1

Jazyková školka Praha

Zanechte komentář