Hračky na dálkové ovládání jsou ideálním dárkem nejen pro vaše děti. Také váš partner vrtulník ná dálkové ovládání ocení. Zjistěte, jak vybrat vhodný rc model!

Současná doba přináší dětem stále dokonalejší a dokonalejší hračky, které mluví, jsou kopií oblíbené postavy z pohádky, všelijak se hýbou a lze je ovládat hlasem nebo pouhým stisknutím ovladače na desítky metrů! Každoročně se na trhu objeví novinka, kterou propadnou všechny děti, ale existuje také pár stálých hraček, které udělají radost dětem každého věku a nejen dětem.

Řeč je samozřejmě o autíčkách, lodích, tancích, letadlech nebo třeba vrtulnících na dálkové ovládání. Trh s rc modely je bohatý, což sice muži a děti ocení, ale vy se ve výběru ztrácíte? Nevězte hlavu, dáme vám pár rad, jak jako “správná mamča“ vyberete správný rc model!

Parametry výběru rc modelu

Nejde jen o to vybrat správný dopravní prostředek, důležitým parametrem je také kvalita hračky, spolehlivost prodejce a také dostupnost náhradních dílů v případě potřeby. Obecně lze doporučit nenakupovat tyto hračky v běžných supermarketech, jelikož ty jsou většinou dovozem z Číny. Což v zásadě znamená minimální kvalitu, krátkou životnost, žádné náhradní díly.

rc-model-1

Rc vrtulníky patří k neojblíbenějším hračkám dětí i tatínků! Vyberte si v bohaté nabídce e-shopu RCkane.cz

Rc model pro potěšení malých i velkých kluků

Čeho si při nákup všímat již víte, co však stále ještě zůstává záhadou je, jaký model bude skutečně oceněn. mezi nejoblíbenější typy rc modelů patří bezesporu ty létací, takže letadla, kvadrokoptéry a zvláště pak rc vrtulníky. I když se může zdát, že obsluha létající hračky může být obtížná, není tomu tak, stačí, když zvolíte model určený pro začátečníky. Navíc děti a muži mají pro obsluhu vrtulníků vrozený talent, tudíž jim technika letu ani přistávání nebude dělat problémy.

Kvadrokoptéra – Skutečná zábava

rc-model-2

Kvadrakoptéra je vhodná pro letecké začátečníky.

Chcete-li vsadit na jistotu, pak kupte kvadrokoptéru, která nabízí spoustu zábavy bez obav z poškození v případě pádu. RC kvadrokoptéra je modelem, jejíž technologie vychází z klasického vrtulníku, je však vybavená 4 rotory a vysokou stabilitou. Pořiďte si kvalitní kvadrakoptéru v interentovém obchodu RCkane.cz, kde samotné hračce seženete také náhradní díly a potřebné doplňky.

Už víte, jaký rc model vybrat?